azstav_logo

O nás

Stavební společnost AZ STAV Brno s.r.o. byla založena v roce 1999 zkušenými pracovníky bývalých Pozemních Staveb. Firma se dále vyvíjela rychlým tempem a za dlouhou dobu působení po celé české republice má za sebou více než 200 vydařených projektů, většího nebo menšího rozsahu.

Firma nabízí kompletní stavební a inženýrskou činnost. Jedná se o provedení staveb jakéhokoli rozsahu „na klíč“, od poradenské činnosti, architektonického a dispozičního řešení, zpracování projektové dokumentace, přes jednání a komunikaci s úřady a dalšími zainteresovanými organizacemi o územním rozhodnutí a stavebním povolení, až po vlastní realizaci včetně stavebního dozoru na stavbě a kolaudaci.

Mezi hlavní stavební činnost firmy patří realizace projektů většího rozsahu, přesto se nevyhýbáme ani realizaci staveb pro drobné stavebníky, jako jsou základové konstrukce a monolitické stropy rodinných domů. Kromě výše spomínaných projektů realizujeme některé specializované činnosti (specializované izolace betonů, sádrokartonové konstrukce, klempířské práce a další).

Další z hlavních činností firmy je realizace železobetonových monolitických konstrukcí.

Při specializovaných pracích spolupracuje s řadou dalších subdodavatelských firem, jejichž kvalitu a akceschopnost prověřila léta úspěšné spolupráce.

Vybavenost společnosti plně odpovídá rozsahu realizovaných prací. Firma vlastní dostatečné množství lešení, bednění, drobné mechanizace i lehkou dopravou.

Aktuálně největší objem stavebních prací společnost realizuje na jižní Moravě.